Grup Çalışmaları


Grup çalışmalarında amaç katılımcıların kendileri ile ilgili farkındalıklarını yükseltmek ve zaten sahip oldukları bilgi ve becerilere yeniden ulaşmalarını sağlamaktır.

Işıldayan Hayatlar Yolunda Temel Çalışma Programı 4 hafta süresince haftada 1 gün olmak üzere toplam 4 oturumda tamamlanır.

Yapılan uygulamaların en temel amacı kişiyi ruhunun üzerinde var olan ve affedememekten gelen yüklerinden arındırmak, tekamül yolundaki tıkanıklığı açmaktır.

Ayrıca, katılımcının kendi enerji alanını temizleyebilir ve koruyabilir hale gelmesi, kendini yüksek enerji seviyesine taşıyabilmesi çalışmaların önemli amaçlarından biridir.

İlahi düzene dair aktarılanlar, farkındalık ve yaratım ile ilgili çalışmalarla zenginleştirilen 4 oturumun sonunda kişi kendi üstbenliği ile iletişime geçebilir, rehberlik alabilir ve kendini şifalandırabilir seviyeye gelir.

İleri Seviye Çalışma Programı ise 3 hafta süresince haftada 1 gün olmak üzere toplam 3 oturumda tamamlanır. Çalışmaların sonunda kişi kendi yaşam ödevlerinin önündeki tüm engelleri kaldırabilecek ve ilahi boyuttan kendi yaşam amacına uygun rehberlikler alabilecek seviyeye gelir.

Bilgi ve randevu için şimdi iletişime geçebilirsiniz...


Işıldayan Hayatlar - Copright 2016 © F.Ebru Tolan Karahasanoğlu