A.İ.H.O. AMACI İNSANLIĞA HİZMET OLANLAR


Kimi kendini bulmaya çıkar yola,
Kimi kendini bulup ışık olmaya...
Herkes ışık olmaz ama
Işık olanların yolundan gitmeyen kendini de bulamaz bu dünyada!


Tüm ruhların bedenlenmelerinin ortak amacı tekamül etmektir.

Ancak bazı ruhlar bu temel amacın yanı sıra ilave görevler de alırlar. Görevler çok çeşitli olmakla birlikte insan varlığına bu dünyada hizmet amacıyla sadece saf, sonsuz ve koşulsuz sevgi ile yapılabilecek önemli görevlerdir.

Ruh bu görevine uygun bir yaşam planı, yetkinlik ve yeterlilikle dünyaya gelir. Ne olursa olsun kendi tekamül yolunda yürümek ve ödevlerini hızla tamamlamak birinci vazifesidir ve ancak belli bir olgunluğa eriştiğinde yaşam amacının idrakine varabilir.

Siz de amacı insanlığa hizmet olan bir ruh olabilirsiniz. Eğer süre giden hayatınızın yaşamanız gereken olmadığına dair kuvvetli bir hissiniz varsa, insan varlığı adına farklı bir şeyler yapma arzusundaysanız, ne yaparsanız yapın kendinizi yanlış yolda yürüyormuş gibi hissedip derin mutsuzlukları adeta depresyon boyutunda yaşıyorsanız, yaşam doğduğunuz günden beri “tesadüfler” biriktirdiyse sizin için... siz de bir A.İ.H.O. olabilirsiniz.

Öğrenmek ve daha fazla vakit kaybetmeden yaşam amacınızın idrakine vararak başta kendi hayatınız olmak üzere birçok hayatın aydınlanmasına yardım etmek istiyorsanız lütfen şimdi iletişime geçin.

İlahi düzende raslantısal gerçeklik yoktur ve hiçbir şey tesadüf değildir!

Bilgi ve randevu için şimdi iletişime geçebilirsiniz...
Işıldayan Hayatlar - Copright 2016 © F.Ebru Tolan Karahasanoğlu